Питання-відповіді

Визначення термінів:

Компанія – фізична особа-підприємець, або юридична особа, або самозайнята особа, яка здійснює певну незаборонену законодавством України діяльність з метою одержання прибутку. Компанії можуть розміщувати свої бізнес-пропозиції та контактну інформацію в Інтернет-довіднику PrivatBusiness.com.ua, додержуючись при цьому вимог законодавства України та Правил довідника.

Бізнес-пропозиція – розміщені в Інтернет-довіднику Компанією відомості про пропоновані роботи, послуги та товари, способи й умови їх придбання, а також контактна інформація самої Компанії. Метою розміщення в каталозі бізнес-пропозицій є розширення кола клієнтів, замовників, покупців Компанії, встановлення ділового партнерства, співпраці тощо.

Відповіді на найпоширеніші питання:

1. Чи має можливість власник облікового запису редагувати інформацію про Компанію, додавати або видаляти бізнес-пропозиції, редагувати їх?

Так, кожен власник облікового запису має можливість змінювати відомості, які він додав до Інтернет-каталогу. Ця можливість поширюється як на відомості про Компанію, так і на зміст її бізнес-пропозицій. Також власники облікових записів можуть додавати вакансії, у випадку їх наявності, і видаляти їх, якщо на вакантне місце був прийнятий працівник і вакансія таким чином втратила актуальність.

2. Протягом якого часу відомості про Компанію та її бізнес-пропозиції зберігаються в каталозі?

Кожна Компанія може розмістити свої бізнес-пропозиції в каталозі PrivatBusiness.com.ua на 30 днів безплатно, а також на 365 днів, тобто на 1 рік – на платній основі. Відлік оплаченого 365-денного періоду починається з дня фактичного одержання оплати за додавання Компанії та її бізнес-пропозицій до каталогу на умовах тарифу “Основний”.

3. Що потрібно зробити, щоб продовжити перебування Компанії в каталозі Privatebusiness.com.ua?

Для продовження перебування Компанії в каталозі потрібно оплатити цю послугу ще на один рік. Сума до оплати становить 3.65 доларів, тобто 0.01 долара (1 цент) за 1 день перебування в каталозі. Власник облікового запису може обирати зручний для себе спосіб оплати з декількох пропонованих.

Гривнями оплата здійснюється за курсом, що буде встановлений на день здійснення платежу. Поточний курс та суму до сплати можна визначити, скориставшись конвертером валют, що розміщений в лівій частині Інтернет-каталогу Privatbusiness.com.ua.

Щоб перебування Компанії в каталозі було продовжене, після проведення платежу, потрібно повідомити адміністрації каталогу наступні відомості:

  • Назву Компанії, яка провела платіж за продовження перебування в каталозі;
  • Дату проведення платежу
  • Спосіб платежу, а саме: платіжну систему, валюту (гривню або долар) і суму, що була перерахована.

Після перевірки наданої Компанією інформації про проведений платіж її перебування в каталозі буде продовжене ще на 1 рік від дня фактичного одержання оплати за послуги.