Правила користування

Зазначені на цій сторінці дані є точними та достовірними. Надаю проекту Privatbusiness згоду на публікування наданих відомостей на веб-сайті проекту, в тому числі й наведених у Заяві-анкеті персональних даних. Всі відомості надані мною з метою формування баз даних (довідників, адресних книг тощо) та надання до них доступу необмеженому колу осіб для задоволення їх інформаційних потреб.
Інформація для осіб-заявників:
Особа, яка заповнила цю Заяву-анкету:
– підтверджує, що ознайомлена з вимогами Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI та інших нормативних актів про захист персональних даних і надає проекту Privatbusiness згоду на обробку наданих відомостей про себе з метою формування баз даних та подальшого їх публікування на веб-сайті проекту та надання до них доступу необмеженому колу осіб для задоволення їх інформаційних потреб.
– засвідчує свою згоду з Правилами розміщення бізнес-пропозицій на сайті проекту Privatbusiness, свій намір розмістити на веб-сайті Privatbusiness відомості про роботи, послуги та товари, пропоновані особою в рамках здійснюваної незабороненої законом підприємницької діяльності, а також підтверджує обізнаність в своїх правах та обов’язках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», та про права осіб, яким були надані персональні дані особи-заявника для їх подальшого публікування на веб-сайті проекту Privatbusiness.
– погоджується, що право на видалення з веб-сайту проекту Privatbusiness викладених у заяві-анкеті відомостей має як особа-заявник, так і адміністрація цього проекту.