Правила розміщення інформації

1. Діяльність Компаній, що розміщують свої бізнес-пропозиції в цьому каталозі (довіднику), має бути незабороненою законодавством України.

2. Інтернет-довідник Privatbusiness.com.ua також не розміщує відомості про Компанії, які:

2.1. Надають послуги з працевлаштування, і при цьому пропоновані вакансії є підозрілими, тобто породжують ризики, пов’язані з рабством, торгівлею людьми та людськими органами, сексуальною експлуатацією;

2.2. Виготовляють або продають алкогольні, тютюнові та інші наркотичні засоби, вживання яких має згубний вплив на особистість;

2.3. Працюють в сфері грального бізнесу, а також фінансові проекти, участь в яких пов’язана з високими ризиками втрати вкладень – HYIP-проекти, фінансові піраміди;

2.4. Належать до м’ясо-, птахо-, рибопереробної галузей, а також вирощують тварин, птицю, рибу на забій;

2.5. Виготовляють або продають обладнання для підприємств м’ясо-, птахо-, рибопереробної галузей – м’ясокомбінатів, забійних цехів тощо;

2.6. Виготовляють або продають мисливську зброю, набої, інше обладнання для мисливства та рибальства.

2.7. В каталозі не розміщуються відомості про державні підприємства, установи, організації та про політичні партії.

3. Строки розміщення відомостей в довіднику Privatbusiness.com.ua:

3.1. Безплатний період – 30 днів від дня реєстрації Компанії в довіднику. Цей час надається Компаніям для знайомства з інтерфейсом системи та її можливостями, формування своїх бізнес-пропозицій та оплати замовлених послуг з розміщення та зберігання в довіднику наданих Компанією відомостей протягом платного періоду.

3.2. Платний період – 1 рік, тобто 365 днів, відлік яких починається по закінченню 30-денного безплатного періоду (при умові оплати).

3.3. Якщо протягом 30 днів Компанія не оплатила замовлених послуг, то всі відомості про таку Компанію видаляються з довідника.

3.4. По завершенню 365 днів платного періоду, Компанія може продовжити своє перебування в довіднику, повторно оплативши послуги, якими вона користувалась протягом попереднього платного періоду.

4. Вартість послуг з розміщення та зберігання в довіднику відомостей про Компанію та її бізнес-пропозиції становить 1 цент (0.01 долара) за 1 день, або 3.65 долари за 365 днів. Можливою є оплата гривнями за курсом Національного банку України, що встановлений на день оплати.

4.1. Компанія має можливість обрати з декількох способів оплати послуг той спосіб, який для неї буде найзручнішим. Способи оплати.

4.2. Факт оплати Компанія підтверджує, повідомивши адміністрації каталогу (електронним листом):

  • Назву Компанії (або ім’я та прізвище особи), яка провела платіж за продовження перебування в каталозі;
  • Дату проведення платежу
  • Спосіб платежу, а саме: платіжну систему, номер рахунку або банківської карти, валюту (гривню або долар) і суму, що була перерахована.

Після перевірки інформації про проведений платіж, відомості про Компанію та її бізнес-пропозиції будуть розміщені в довіднику впродовж 365 днів.

5. Всі відомості, що подаються Компаніями для їх подальшого розміщення в Інтернет-довіднику Privatbusiness.com.ua, формуються і публікуються українською мовою.

6. Адміністрація Інтернет-довідника Privatbusiness.com.ua має право редагувати відомості про зареєстровані Компанії  та їх бізнес-пропозиції, а саме – впорядковувати орфографію, граматику, стилістику тощо, не змінюючи при цьому зміст самих бізнес-пропозицій.

7. У випадку надходження обгрунтованих скарг від користувачів довідником, адміністрація має право видалити всі розміщені в довіднику відомості та бізнес-пропозиції Компанії, на яку надійшла скарга, окремо про це не повідомляючи саму Компанію.