Про проект

PrivatBusiness.com.ua – це Інтернет-каталог, або довідник підприємців та підприємств зі всієї України.
Наш каталог – це дієвий інструмент для інформаційного обміну та встановлення взаємовигідних зв’язків між постачальниками товарів, робіт, послуг з одної сторони та споживачами – з іншої.
Розміщення інформації в довіднику Privanbusiness.com.ua – це рішення, завдяки якому товаровиробники і торговці одержують більше покупців, майстри – більше замовників, надавачі послуг – більше клієнтів.
Ми допомагаємо бізнесменам розвивати їх бізнес, а споживачам – одержувати потрібні їм товари, роботи і послуги в зручному місці і в бажаний час.
Ми дбаємо про інформативність нашого каталогу та про легкість користування ним, бо прагнемо, щоб кожна розміщена в каталозі бізнес-пропозиція одержала свого споживача.
Наш каталог щонайбільш орієнтований на те, щоб кожен у ньому швидко знаходив саме те, що шукає.

Саме тому:

  • Актуальність включеної в каталог інформації постійно контролюється;
  • Кількість компаній та бізнес-пропозицій в каталозі щодня зростає;
  • Пошук інформації в каталозі є швидким та зручним, бо можливий за багатьма критеріями: за назвами компаній, їх місцезнаходженням, галузями, видами діяльності, видами товарів, робіт і послуг;
  • Каталог включає детальну карту всієї України, на якій відображені всі наявні в каталозі компанії. Завдяки цьому наші користувачі можуть легко знайти кожну компанію на місцевості, а при потребі й скласти маршрут слідування до неї;
  • Кожна компанія, що розміщує в каталозі свої бізнес-пропозиції, має можливість ілюструвати їх доданими фото.

Головна особливість Інтернет-довідника Privatbusiness.com.ua – це те, що свої пропозиції в ньому можуть розміщувати як офіційно зареєстровані суб’єкти господарювання, так і особи, які, наприклад, пропонують послуги репетитора, або психолога, або налаштовують музичні інструменти, або вив’язують теплі речі на замовлення, або ж виконують інші потрібні в нашому повсякденному житті роботи чи надають певні послуги.

Ми розуміємо, що успішністю Вашого бізнесу вимірюється й успішність нашого проекту.
Ми уважні до Ваших думок та побажань. Уважність – то передумова нашої довготривалої та взаємовигідної співпраці.
Ми відповідальні перед нашими користувачами, тому прагнемо, щоб каталог завжди був наповнений достовірною, актуальною, зрозуміло викладеною інформацією.