Хочете заробляти? Запрошуємо до співпраці!

Запрошуємо Вас до співпраці, якщо Ви хочете заробляти, працюючи на розвиток і популяризацію Інтернет-довідника Privatbusiness за місцем свого проживання.

Вакансія: територіальний представник, рекламний агент, контент-менеджер – кому як більше подобається називати цю роботу.

Що потрібно робити?

– інформувати Компанії (підприємців та підприємства) про Інтернет-довідник http://privatbusiness.com.ua, про можливості та переваги, які він надає користувачам;

–допомагати Компаніям зареєструватись в довіднику Privatbusiness та вибрати зручний спосіб розмістити в довіднику інформацію про товари, роботи, послуги, які пропонує компанія своїм клієнтам.

Робота у вільний час.

Оплата – відрядна, гривневий еквівалент 1,2 долара за кожну підписку на Основний тарифний план, за поточним курсом на день здійснення оплати.

Необхідною є наявність постійного доступу до мережі Інтернет, вміння працювати з комп’ютером на рівні користувача – Internet, Word, Excel.

Додаткові відомості:

Вітається готовність працювати і заробляти, бажане вміння бути переконливим, добре володіння українською мовою.

За детальнішою інформацією пишіть на цьому ж сайті у розділ “Контакти” або телефонуйте 067 383 30 28.

Перш ніж звертатись з питаннями, прохання ознайомитись зі змістом Інтернет-довідника Privatbusiness.com.ua, зокрема й з розділом «Питання-відповіді».

 

Залишити коментар